Kristal Davetiye 70188 | Wedding Invitations 2017
  • Kristal Davetiye 70188

Kristal Davetiye - 70188

Bej tonlarda dış kap ve beyaz iç karttan oluşan davetiyemizin dış kabı üzerine yerleştirilen inci aksesuarı bulunmaktadır.

Davetiyemizin ölçüleri 13 cm x 23,3 cm

Davetiye metni aynı kalsın istiyorsanız seçtiğiniz davetiyenin kod numarasını "Davetiye metni veya kodu" alanına yazabilirsiniz. Ayrıca kendinize özel metin girebileceğiniz gibi size sunduğumuz davetiye metinlerine de buraya tıklayarak bakabilirsiniz.
Sipariş öncesi bilmeniz gerekenler:

Davetiyeniz tasarım ve ödeme onayından sonra 1-3 iş gününde kargoya verilir.

Minimum kabul edilen sipariş 200 adettir. +50 olarak dilediğiniz miktarda arttırabilirsiniz. (200, 250, 300, 350.....1000)

Siparişiniz baskıya geçmeden önce sizin kontrolünüze sunulur. Bu aşamada lütfen bilgileri (yazım hataları dahil) dikkatli kontrol ediniz. Onaylanan tasarımların sorumluluğu size aittir.

Siparişleriniz de sizden ek ücret (baskı, kalıp ücreti vs gibi) talep edilmez. Ancak Varak yaldız, Soğuk baskı, Kabartma baskı gibi özel uygulama talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.

Adetlerde ve ebatlarda %5 fire olabilir.

Bilgisayarda (ve diğer elektronik cihazlarda) görülen renk tonları semboliktir. (Ürünün fotoğraflanması ve cihaz çözünürlüğüne bağlı olarak renk tonları sembolik görülmelidir.)

Tavsiyemiz davetiyenizi seçerken mutlaka yanınızda bir cetvel bulundurmanız. Örneğin 10x10 cm bir davetiye ekranınızda 15x15 cm gibi gözükebilir. Yada büyük bir davetiyeyi küçük algılayabilirsiniz. Bunu engellemek için yanınızda bulunan bir cetvel ile davetiye açıklamasında yazdığımız ebatı canlandırın.

Davetiyeniz kaç parçadan oluşuyorsa bu parçalar montaj yapılmamış olarak gelir. Örneğin davetiyenizde kurdele, ip veya aksesuar (inci, çiçek vs) var ise bu ürünlerin davetiyeye montajı size aittir. (Not: Davetiyeye ait bu aksesuarlar için ek ücret alınmamaktadır, sadece bunların birleştirilmesi size aittir) Seçtiğiniz davetiyeye göre bu özellikler hakkında bizden bilgi de alabilirsiniz.

whatsapp

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kristal Davetiye 70188

  • 1,75TL
  • 1,73TL

  • KDV Hariç: 1,73TL

Mevcut Seçenekler:


Satın alabilmek için asgari adet: 200

Etiketler: Kristal Davetiye 70188, Wedding Invitations 2017, Floral Davetiye