Kristal Davetiye 70124 | Wedding Invitations 2017 | Kelebek Davetiye | Kelebekli Davetiye | Vintage Davetiye | 2017 Davetiye Modelleri

Kristal Davetiye - 70124

Kelebek kesimi ile katlanıp kilitlenen davetiyemiz zarfsız olarak tasarlanmıştır.

Davetiyemizin ölçüleri 12,4 cm x 18,2 cm

Davetiye metni aynı kalsın istiyorsanız seçtiğiniz davetiyenin kod numarasını "Davetiye metni veya kodu" alanına yazabilirsiniz. Ayrıca kendinize özel metin girebileceğiniz gibi size sunduğumuz davetiye metinlerine de buraya tıklayarak bakabilirsiniz.
Davetiyeniz tasarım ve ödeme onayından sonra 1-3 iş gününde kargoya verilir.

Minimum kabul edilen sipariş 200 adettir. +50 olarak dilediğiniz miktarda arttırabilirsiniz. (200, 250, 300, 350.....1000)

Siparişiniz baskıya geçmeden önce sizin kontrolünüze sunulur. Bu aşamada lütfen bilgileri (yazım hataları dahil) dikkatli kontrol ediniz. Onaylanan tasarımların sorumluluğu size aittir.

Siparişleriniz de sizden ek ücret (baskı, kalıp ücreti vs gibi) talep edilmez. Ancak Varak yaldız, Soğuk baskı, Kabartma baskı gibi özel uygulama talepleriniz ayrıca ücretlendirilir.

Adetlerde ve ebatlarda %5 fire olabilir.

Bilgisayarda (ve diğer elektronik cihazlarda) görülen renk tonları semboliktir. (Ürünün fotoğraflanması ve cihaz çözünürlüğüne bağlı olarak renk tonları sembolik görülmelidir.)

Tavsiyemiz davetiyenizi seçerken mutlaka yanınızda bir cetvel bulundurmanız. Örneğin 10x10 cm bir davetiye ekranınızda 15x15 cm gibi gözükebilir. Yada büyük bir davetiyeyi küçük algılayabilirsiniz. Bunu engellemek için yanınızda bulunan bir cetvel ile davetiye açıklamasında yazdığımız ebatı canlandırın.

Davetiyeniz kaç parçadan oluşuyorsa bu parçalar montaj yapılmamış olarak gelir. Örneğin davetiyeniz kurdele, ip veya aksesuar (inci, çiçek vs) var ise bu ürünlerin davetiyeye montajı size aittir. (Not: Davetiyeye ait bu aksesuarlar için ek ücret alınmamaktadır, sadece bunların birleştirilmesi size aittir) Seçtiğiniz davetiyeye göre bu özellikler hakkında bizden bilgi de alabilirsiniz.

whatsapp

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kristal Davetiye 70124

  • 0,51TL
  • 0,50TL

  • KDV Hariç: 0,50TL

Mevcut Seçenekler:


Satın alabilmek için asgari adet: 200

Etiketler: Kristal Davetiye 70124, Wedding Invitations 2017, Vintage Davetiye, 2017 Davetiye Modelleri, Kelebek Davetiye, Kelebekli Davetiye